Dino

Kolekcja Dino

Naszym zdaniem absolutnie żaden sklep dla dzieci nie może obyć się bez dinozaurów. Prastare stwory zagościły na wielu produktach. Mamy więc dino – zabawki dla dzieci, koszulki z dinozaurami, tapety, figurki i wiele, wiele innych. Także w Milyo sięgnęliśmy po ten superpopularny motyw. Nasze dinusie mają różne charaktery: od wyjątkowo słodkich, przez bajecznie kolorowe, po bardzo realistyczne. Na szczególną uwagę zasługują jednak barwne gady z kolekcji Dino. To bardzo odważna kolorystycznie propozycja, która doskonale sprawdzi się w pokoju starszaka. Dino dla dzieci to jest to!

Dino dla dzieci – co nas inspiruje?

Co tu kryć, dinozaury są po prostu na topie. Kochają je i dzieci, i rodzice. Trudno o lepszą inspirację dla stworzenia kolekcji. Chcieliśmy jednak, by wyróżniała się ona z tłumu wszechobecnych dinusiów. Znakiem rozpoznawczym kolekcji Dino dla dzieci są kolory – mocne róże, fiolety i odcienie niebieskiego. Na wszelki wypadek, przygotowaliśmy także kilka bardziej stonowanych akcentów 😉

Znajdź najlepszy zestaw: nie tylko dino – zabawki dla dzieci

Dino-rozrabiaki znajdziesz na naklejkach, poduszkach oraz miarce wzrostu. Stworzysz z nich barwne zestawy do pokoju. Twój maluszek ma już urocze dino – zabawki? Wspaniale teraz możesz mu sprawić przyjemność ozdobami z dinozaurami. Naszym zdaniem doskonale w tej kwestii sprawdzi się naklejka z gadami, zawieszona nad łóżeczkiem, w którym umieścisz 3 dinusiowe poduszki.

A może praktyczna naklejana miarka – ona też ma świetny wzór w dinozaury. A jeśli zechcesz schować dino – zabawki Twojego szkraba, to przyda się w tym celu piękna skrzynka z dinozaurami!  Wybór jest szeroki, i mamy nadzieję, że kolekcja spodoba się na tyle, że wkrótce pojawią się w niej nowe elementy.