Dino

Kolekcja Dino

Naszym zdaniem absolutnie żaden sklep dla dzieci nie może obyć się bez dinozaurów. Prastare stwory zagościły na wielu produktach Milyo. Mają różne charaktery: od wyjątkowo słodkich, przez bajecznie kolorowe, po bardzo realistyczne. Na szczególną uwagę zasługują jednak barwne gady z kolekcji Dino. To bardzo odważna kolorystycznie propozycja, która doskonale sprawdzi się w pokoju starszaka.

Co nas inspiruje?

Co tu kryć, dinozaury są po prostu na topie. Kochają je i dzieci, i rodzice. Trudno o lepszą inspirację dla stworzenia kolekcji. Chcieliśmy jednak, by wyróżniała się ona z tłumu wszechobecnych dinusiów. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są kolory – mocne róże, fiolety i odcienie niebieskiego. Na wszelki wypadek, przygotowaliśmy także kilka bardziej stonowanych akcentów 😉

Znajdź najlepszy zestaw

Dino-rozrabiaki znajdziesz na naklejkach, poduszkach oraz miarce wzrostu. Stworzysz z nich barwne zestawy do pokoju. Naszym zdaniem doskonale prezentuje się plakat w wersji różowej nad łóżeczkiem, w którym umieścisz 3 dinusiowe poduszki. Wybór jest szeroki, i mamy nadzieję, że kolekcja spodoba się na tyle, że wkrótce pojawią się w niej nowe elementy.