Good Night

Kolekcja Good Night

„Przytulna” kolekcja w pięknych odcieniach niebieskiego z subtelnym dodatkiem koloru żółtego. Kolor niebieski kojarzy się z pokojem chłopca, lecz kolekcja doskonale sprawdzi się także w dziewczęcym pokoju.

Co nas inspiruje?

Oczywiście, że inspiracją dla powstania kolekcji był słodki sen maluszka i wszystko to, co się z nim bajkowo kojarzy. Milusie zwierzątka, mrugające gwiazdki i otulające chmurki to wyróżniające elementy Kolekcji Good Night. Niebieski i granat nawiązują do koloru wieczornego nieba, a żółty do błyszczących gwiazd! Wszystkie postacie są, naturalnie, pogrążone w rozkosznym śnie. Słowem – dobranoc!

Zestaw, jakiego potrzebujesz

Zestaw pięknie podkreśli tę część pokoju, w której śpi Twoje dziecko. Pomoże w wyznaczeniu strefy odpoczynku, zapewniając przyjemną uspokajającą kolorystykę. Jeśli jednak potrzebujesz nieco więcej koloru, w kolekcji znajdziesz także intensywnie żółte akcenty. Dodatkowym atutem jest możliwości wydrukowania zindywidualizowanych produktów: metryczki z danymi Twojego dziecka.

Kolekcja obejmuje również naklejki: z grafiką, z dowolnym imieniem oraz z miarką wzrostu. A skoro kolekcja nazywa się Good Night, to nie mogło w niej zabraknąć również mięciusich poduszek. Możliwości aranżacji wnętrza są niezwykle szerokie!