Hugs

Kolekcja Hugs – czyli tuli, tuli

Po angielsku hug oznacza przytulić i taką właśnie “przytulaśną kolekcję” chcieliśmy zaproponować wszystkim milusińskim. Przytulanie, tulenie to po prostu najbardziej naturalny stan dla małego dziecka. Przyznajcie się, gdy widzicie przytulaski, od razu robi się Wam cieplej na serduszku. Hugs rządzi!

Co nas inspiruje? Przytulanie

Jak już ustaliliśmy uwielbiamy przytulanie. Obrazki z Kolekcji Hugs powstały z chęci połączenia dwóch bardzo uroczych elementów: zwierzątek i przytulasków. Takie zestawienie to prawdziwa rewelacja w dziecięcym pokoju. Utrzymane w stonowanych barwach grafiki będą pasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Kolekcja doskonale komponuje się z jasnymi wnętrzami, np. w skandynawskim stylu.

Dominującymi kolorami w kolekcji są szary oraz beżowy. To neutralne barwy wzbogacone jedynie kilkoma innymi kolorystycznymi akcentami (niebieskim i różowym). Czasem w bardzo kolorowych pokojach dzieci, potrzeba właśnie takiego delikatnego, uniwersalnego rozwiązania.

Znajdź najlepszy zestaw

Kolekcja Hugs to aktualnie przede wszystkim naklejki i poduszki oraz skrzynki na zabawki, które mają tworzyć klimat “przytulnego” pokoju. Co więcej, to może być bardzo konkretny i indywidualny pokój – zarówno w przypadku naklejek, jak i skrzynkostek wprowadziliśmy możliwość personalizacji. Możesz u nas zamówić naklejkę lub skrzynkę z imieniem Twojego dziecka!

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o przytulanie. Obrazki z kolekcji Hugs są dla nas niezwykle inspirujące, dlatego zapewne wkrótce pojawią się nowe produkty. Sprawdzajcie na bieżąco!