Jednorożce

Kolekcja Jednorożce

Bajkowa kolekcja z motywami kwiatów i jednorożcami. Doskonałe dopełnienie pokoju małej marzycielki!

Bajkowa kolekcja z motywami kwiatów i jednorożcami. Doskonałe dopełnienie pokoju małej marzycielki!

Co nas inspiruje?

Jednorożce są po prostu na topie. Wręcz trudno wyobrazić sobie bez nich świat małej dziewczynki. Z dziecięcych bajek wymknęły się do sklepów z ciuszkami, z zabawkami, z cukierkami, a także tych z materiałami dekoracyjnymi. Kilka trafiło również do nas. I tak powstała cała kolekcja. Jednorożec górą!

Pokój z jednorożcem

Skoro już ustaliliśmy, że jednorożce mogą być wszędzie, to teraz powiemy, jak my postanowiliśmy je wykorzystać. W naszej kolekcji jednorożce stały się bohaterami plakatów, poduszek i skrzynki na zabawki. Towarzyszą im delikatne motywy kwiatowe, w odcieniach brązu, błękitu i tak modnego pudrowego różu. Motywu jednorożca nie chcieliśmy jednak nadmiernie eksploatować, więc niektóre produkty w luźny sposób nawiązują do charakteru kolekcji – poprzez “magiczne” napisy i kwiaty właśnie. Dzięki temu uniknęliśmy przeładowania, a jednocześnie powstała kolekcja, która pozwoli stworzyć spójny i elegancki “pokój z jednorożcem”.

Jednorożec – prezent dla dziewczynki w różnym wieku

Kolekcja Jednorożce to nie tylko propozycja do pokoju maleńkiej dziewczynki. Naszym zdaniem spodoba się również nieco starszym, stąd śmiało możesz ją zamówić do pokoju kilkulatki. Skąd takie przekonanie?

Zadbaliśmy o to, by grafiki były zróżnicowane, choć mieściły się w ramach głównego motywu, w nawiązaniu do którego powstała kolekcja. Jednorożec pojawia się więc zarówno na delikatnym jasnym tle, jak i – dla kontrastu – na ciemnym. Ciemne tło, które wykorzystaliśmy np. na poduszkach czy plakatach, wprowadza wyraźny element “dorosłości”.

Także intrygujące napisy na produktach z Kolekcji Jednorożce będą cieszyły zwłaszcza dziewczynki, które już powoli poznają świat literek. Nie i inaczej jest w przypadku metryczki-plakatu, na którym możesz umieścić dane urodzeniowe Twojej małej księżniczki. To doskonały punkt wyjścia do wspólnych rozmów o tym, jak szybko rosną nasze pociechy. Innymi słowy można powiedzieć: jednorożec – prezent dla dziewczynki małej i nieco większej 😉

Jednorożec – pokój dziecka odmieniony w kilka chwil

Prosty sposób na magiczną metamorfozę? Odpowiedź brzmi oczywiście: jednorożec. Pokój dziecka ten uroczy zwierzak zaczaruje w dosłownie kilka minut. Tyle czasu potrzeba przecież na powieszenie plakatów i ułożenie poduszek. Takie drobne, lecz szalenie istotne elementy, wprowadzą marzycielski i dziewczęcy nastrój. Plakaty możesz połączyć w elegancką kolekcję, wykorzystując fakt, że dostępne są w aż 3 rozmiarach (A2, A3 i A4). Siła tkwi w dodatkach!

Dopełnieniem “jednorożcowej całości” będzie urocza skrzynka na zabawki, która pełni jednocześnie rolę mebelka – wygodnego siedziska lub praktycznego stoliczka. Utrwalony na niej motyw jednorożca i kwiatów podkreśla spójny charakter całego pokoiku.