Syrenki

Kolekcja Syrenki – syrenki dla dzieci opanują pokoik

Twoja pociecha kocha wszelkie zabawki – syrenki, podwodny świat i morskie stworzenia? To wspaniale! Właśnie dla takich panienek wymyśliliśmy Kolekcję Syrenki. Wyjątkowo subtelna i dziewczęca propozycja nawiązuje do cudownego świata oceanów i magicznych stworzeń. Przenosi w świat bajki, budzi fascynację tym, co nieznane i niespotykane. Wzór przypadnie do gustu dziewczynkom, zarówno małym, jak i nieco starszym. Pięknie będzie komponował się z jasnym i naturalnym stylem skandynawskim, ale – naszym zdaniem – sprawdzi się także we pokoiku w stylu dziewczęcego glamour.

Co nas inspiruje – syrenki zabawki hitem

Podobnie jak Jednorożce syrenki – zabawki są po prostu na topie, i to od wielu lat. Syrenki Barbie czy Syrenki Disney’a podbiły dziecięce serduszka. My proponujemy subtelne syrenkowe grafiki w delikatnych kolorach – różu i szarego błękitu. Urocze panienki z rybimi ogonkami z przyjemnością rozgoszczą się w dziewczęcym pokoiku, przywodząc na myśli ulubione postacie z bajek. Syrenki dla dzieci to prawdziwy milyowy hit!

Syrenki – prosty sposób na odmianę pokoiku

Milyo specjalizuje się w szybkich metamorfozach pokoju. Dostarczamy dodatki, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniają charakter pomieszczenia. Naszym “sekretem” są naklejki. Te syrenkowe dostępne są aż w trzech rozmiarach. Dzięki temu możesz przygotować zarówno rodzaj kolorowej tapety, jak i ozdoby na na meble czy inne płaskie powierzchnie. Pokój pociechy będzie niczym podwodne królestwo!

Piękne kompozycje na ścianach uzupełnią tekstylne dodatki – syrenki dla dzieci umieszczone na miękkich poduszkach. Pssst, przygotowaliśmy także wersję z milusimi żółwikami i ośmiorniczkami.

Syrenki pomogą również utrzymać porządek w dziewczęcym pokoiku. Jak to możliwe? Ano, przygotowaliśmy piękne skrzynki na zabawki. Syrenki pełnią w nich kluczową rolę – “strzegą porządku” na każdej ściance skrzynki. Przekonajcie się sami – a najlepiej razem z Waszą pociechą!