Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Zazwyczaj przelewy docierają do nas w ciągu 24h od momentu zlecenia przelewu (poza sobotami i niedzielami). Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Inventini sp. z o.o.
ul. Towarowa 14
44-338 Jastrzębie-Zdrój, Poland
rachunek PLN:
Bank: ING Bank Śląski S.A. ING O. w Rybniku
NR rachunku: PL 64 1050 1344 1000 0090 3029 2420

Przelew online – ekspresowy (Payu.pl)

Opłać swoje zamówienie za pomocą przelewu elektronicznego realizowanego ze współpracą z Payu.pl. W ofercie dostępnych jest 96 banków z opcją opłacenia zamówienia przez internetowe konto bankowe. Bardzo łatwa i przede wszystkim wygodna forma zamówienia, która skraca do minimum czas realizacji zamówienia.

Płatność kartą (Payu.pl)

Opłać swoje zamówienie za pomocą posiadanej karty płatniczej za pośrednictwem serwisu Payu.pl. Skraca czas realizacji zamówienia do całkowitego minimum.

Pobranie

Opłacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku przedpłaty.

Gotówka

Opłać swoje zamówienie przy odbiorze towaru w naszym magazynie w Jastrzębiu-Zdrój.

Jeżeli zdecydowałeś lub zdecydowałaś się na przedpłatę za pomocą klasycznego przelewu bankowego, a zależy Ci na czasie realizacji zamówienia to prześlij do nas potwierdzenie przelewu, który do nas wykonałeś za opłacone zamówienie. Wówczas przystąpimy do realizacji zamówienia bez zbędnej zwłoki.

Bezpieczeństwo twoich danych osobowych zabezpieczamy certyfikatem SSL.